Piękne i atrakcyjne ciała w bikini. Duże krągłe i obwisłe brzuchy są sexy!

Sezon urlopów zaczął się a przede wszystkim wakacje dla uczniów. A jak wakacje, to czas pokazać siebie w bikini. Moda pokazana w mediach wmawia nam, aby być wyglądać szczupło, zwłaszcza w lecie, gdzie odsłaniamy swoje ciało. I tu pytanie, dlaczego nie pokazywać swojego ciała, które jest krągłe, ma lekko, czy bardziej obwisły brzuch? Pokazujesz swoje fałdki tłuszczu. Zapraszam do tematu.

Piękne i atrakcyjne ciała w bikini
Piękne i atrakcyjne ciała w bikini. Duże krągłe i obwisłe brzuchy są sexy. Źródło: Galeria Google.

Piękne krągłe ciała w bikini. Na takie ciała jest z przyjemnością popatrzeć. Krągłe biodra, brzuchy lub nawet obwisłe, nie są straszne, wręcz przeciwnie atrakcyjne i seksowne. Choć w naszym społeczeństwie przeważnie krytykuje się osób z dużymi brzuchami, to ja wiem, że nie warto tym przejmować się. Plaże są dla wszystkich!
Jak ktoś ma decydować o wyglądzie naszego ciała, to tylko Ty decydujesz a nie ludzie na plaży, czy z Internetu. Media sieją wszelkie reklamy dotyczące odchudzania na lato, jak i też robią to wszelkie strony odchudzające, co o tym też będzie w serii z cyklu „Dyktatura Szczupłego Ciała”.

Na powyższych zdjęciach widać fałdki tłuszczu na brzuchu. Jest to normalny widok i nie należy wstydzić się, gdyż są to fałdki dające krągłości całemu ciału, a nie tylko, co większość w naszym społeczeństwie myśli, same zaniedbanie, co jest też złym odebraniem, gdyż takie ciała z fałdkami tłuszczu, również są zadbane! Tłuszcz na brzuchu nie świadczy o zaniedbanym ciele. Za to, takie ciała są dużo ładniejsze niż sylwetki fit, które non stop, co roku bombardują nas w reklamach na stronach internetowych, czy też w telewizji.

Pokaż swoje ciało, które jest pełne, krągłe i ma nawet trochę lub bardziej obwisły brzuch!

Wyobraź sobie i nie myśl o innych…

Rozbierasz się na plaży począwszy od zdjęcia spodni i kończąc na bluzce. Widać brzuch krągły. Jak zginasz się, to widać fałdki tłuszczu. Po zdjęciu spodni widać nie tylko grube uda, ale też krytykowany przez nasze społeczeństwo cellulit. O matko, idziesz do wody i brzuch drży. Jest obwisły lekko, ale jest. Tobie nie przeszkadza, ale ludzie patrzą i obgadują twój wygląd. I miej to gdzieś!
Nasze społeczeństwo nie jest nauczone, aby akceptować każdy wygląd, a nie tylko wygląd chudej, czy szczupłej laski.
Ty się śmiejesz z tego patrzenia, ba! Zaczynasz masować swój gruby brzuch i uda olejkiem do skóry. I nie tylko te części ciała.
I na koniec, nie warto przejmować się wszelkimi komentarzami na temat wyglądu grubych kobiet na plaży. Jak czujesz się urażona, to nie odzywaj się lub odpowiedz tym samym. Nie warto też zniżać się do poziomu społeczeństwa, które krytykuje krągłe lub grube ciała kobiet, tylko dlatego, że są na plaży w bikini. Przecież nie będziesz na plaży w kurtce lub w dresie, prawda?

Uwaga! Wszystkie zdjęcia są zrzutami z filmów na Youtube lub z galerii Google.