Strona jest dla kobiet BBW, Plus-Size, Feedee akceptujące swoje ciało, swoje kilogramy, fałdy tłuszczu. Akceptują swoje naturalne kształty i co ważne, nie odchudzają się. Nie liczą kalorii oraz nie dają się presji całego odchudzania. Uwielbiają słowa otyła,gruba, pulchna, krągła, tłuściutka, tłusta itp.
Obecnie jest:   (12)
Feedee:  (+18)
BBW:  (+18)
Plus Size:  (+18)

Informacje o zmianach na stronie i nie tylko

Na stronie będą pojawiać się informację o nowych funkcjach, planach dotyczących funkcjonowania strony.

Odznaczenia - wirtualne medale

Każda użytkowniczka dostaje odpowiednie odznaczenie. Odznaczenie jest zależne od wagi i przybierania na wadze. Nie dostaje się odznaczenia, jeżeli jest sie na diecie lub oszukuje się.

Akceptujesz całkowicie swoje ciało

Absolutnym warunkiem dołączenia jest chęć do przybierania na wadze, całkowita akceptacja swojego ciała, fałdek, cellulitu. Dodatkowo nie można być na wszelkiej diecie odchudzającej! Dietom mówimy całkowite, NIE! Dopuszczalne jest sport, ale z umiarem i nie za dużo.

BBW|Feedee|Plus-Size

Każda kobieta może dołączyć bez względu, czy jest dużą kobietą, kobietą feedee, czy też modelką w rozmiarze plus size. Ważne, aby nie być na diecie odchudzającej i akceptować swoje ciało.

Ban dla użytkowników!

Jak to w Internecie zwykle bywa, i tu są pewne zasady. Za wszelkie obrażanie, poniżanie, pokazywanie nieswoich zdjęć, kłamanie lub wątpliwości co do użytkowniczek, będzie wiązało się z dostaniem bana lub usunięciem ze strony.

Ochrona danych

Nie opubliczniamy danych osobowych i zdjęć na stronie. Podajemy tylko nazwę lub imię, wiek, wzrost i wagę. Dodatkowo są też pokazywane informacje, czy to jest BBW, Feedee, czy Plus-Size. I nic więcej!