FAQ

Czas, aby napisać FAQ z najczęstszymi pytaniami, jakie dostaję na e-mail. takich pytań nie jest dużo, ale postanowiłem założyć taki FAQ.

Pytania i odpowiedzi

1. Czy strona 4fanXL, będzie portalem społecznościowym a jak nie, to dlaczego jest typową stroną z artykułami?

Strona 4fanXL początkowo miała być portalem społecznościowym, ale samo postawienie WordPress nie wystarczy, ponieważ, oprócz zainstalowania, trzeba też niektóre funkcje wykupić, aby taki portal społecznościowy był. Również z tym, wiąże się sprawa hostingu i cen. Aby utrzymać dobry portal, musi być duża pojemność/przestrzeń. Dlatego postanowiłem założyć stronę z tematami, opowiadaniami i innymi tematami.

2. Czy strona zawsze będzie tak wyglądała?

Jest plan, aby zmienić wygląd. Jak nie wygląd, to nawet rezygnowanie z tego CMS’a, a stworzenie czegoś innego. Jak to dalej będzie, o tym napiszę;

3. Czy 4fanxl namawia do otyłości i nadmiernego tycia u kobiet?

Nie, 4fanXl nie namawia do tycia, nawet jeżeli piszę, aby nie odchudzać się i przybierać na wadze, nie znaczy, że każda dziewczyna, która czyta, musi przybierać. O tym, czy przybrać na wadze, decyduje czytelnik, nie Ja.

4. Gdyby była nowa wersja strony, to co by było na stronie? Taj jak jest obecnie?

Trudno powiedzieć, co może być na nowej stronie, i o ile miała by być. Obecnie planuję zrobić, aby wszystkie aplikacje jakie są na 4fanxl, były jednolite ze stroną główną 4fanxl. Może być tak, że artykułów nie będzie, ale będą same aplikacje i TOP5, Top 10 dziewczyn feedee. Obecnie i na dzień dzisiejszy, będzie WordPress.