Feedee World: Niesamowite dziewczyny feedee – cz.5 Goddess Shar

Kolejna część z serii Feedee World. Tym razem będzie Goddess Shar, o której nawet pisano na polskich stronach. Tu przedstawię nie tylko zdjęcia, ale też jak zmieniła się, będąc chudą, szczupłą po bardzo krągłą i seksowną dziewczyną o kobiecych kształtach.

Musimy zrozumieć, a raczej społeczność w Polsce musi zrozumieć, że jak ktoś tyje z własnej woli, to nie oznacza, że jest się zaniedbaną i chorą. Goddess Shar, kiedyś szczupła postanowiła przybierać na wadze. Jak można było przeczytać (nie tylko na polskich stronach) na zagranicznych stronach, woli przybierać, bo ludzie są bardziej hojni. Widać, że jej to się bardzo podoba. No cóż, jedni wolą mieć sylwetki muskularne a drugie pulchne sylwetki a nawet bardzo grube. I nie jest to złe! Poniżej przedstawiam zdjęcia przed i po. Jak wyglądała, i jak wyglądała przybierając na wadze.

Jak widać, z bardzo szczupłej sylwetki zmieniała się w bardzo krąglejszą dziewczynę, nie odmawiając sobie pyszności. Na kolejnych zdjęciach widać, jak dalej tyła i nadal tyje.

Goddess Shar dużo czasu poświęca jedzeniu, ale nie oznacza, co może większość z nas myśleć, że nie dba o siebie, czy inne sprawy. I na koniec kolejne zdjęcia pięknej dziewczyny, gdzie jej ciało a zwłaszcza brzuch, jak i inne części ciała mocno urosły, a raczej obrosły w tłuszczyk:) Można również powiedzieć, że nie tylko tyje, ale jest naprawdę (tak powtórzę się, jak zawsze) piękna i atrakcyjna.

Goddess Shar pokazuje, że na swoich filmach nie ma dość, i je coraz więcej, i więcej, aby więcej ważyć. I dobrze! I jeszcze raz napiszę, że nie każda osoba musi być szczupła, aby być zdrowa i piękna.